Katarzyna Biedrzycka-Macioch architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej 2014

katarzyna@trzoparchitekci.pl

Katarzyna Kołpa-Żarowska architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii 2018

k.kolpa@trzoparchitekci.pl

Wojciech Babiarski project manager

Absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2006

wojciech@trzoparchitekci.pl

Piotr Hamerski senior architekt

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej w 2003

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP

piotr@trzoparchitekci.pl

Joanna Chwała architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej 2007

j.chwala@trzoparchitekci.pl

Kinga Gajewska Dyrektor ds. koordynacji projektów

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 2005

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP

k.gajewska@trzoparchitekci.pl

Agata Balcer-Hryniów architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej 2014

a.balcer@trzoparchitekci.pl

Urszula Piasecka PR Manager/Workplace Consultant

u.piasecka@trzoparchitekci.pl

Kajetan Przybylski architekt

Absolwent Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii 2017

k.przybylski@trzoparchitekci.pl

Eligia Gałązka-Gajowa architekt wnętrz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych 2014

eligia@trzoparchitekci.pl

Anna Chamier Kwiatkowska architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej 2012

a.kwiatkowska@trzoparchitekci.pl

Małgorzata Frelak (Szymakowska) architekt wnętrz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych 2016

m.szymakowska@trzoparchitekci.pl

Ewelina Dobek (Arcaba) senior architekt

Absolwentka Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej 2013

Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
Członek Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP

ewelina@trzoparchitekci.pl

Anna Kowalska architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej 2013

anna@trzoparchitekci.pl

Małgorzata Szlązek senior architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 2011

malgorzata@trzoparchitekci.pl

Paweł Koliński architekt

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 2004

pawel@trzoparchitekci.pl

Lidia Skarzyńska senior architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 2010

lidia@trzoparchitekci.pl

Katarzyna Chmurzyńska-Mazur architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej 2000

k.chmurzynska@trzoparchitekci.pl

Aleksandra Ambroziak architekt

Absolwentka Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie
na Wydziale Infrastruktury i Gospodarki Przestrzennej 2010

aleksandra@trzoparchitekci.pl

Krystyna Źrałek architekt wnętrz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
na Wydziale Architektury Wnętrz w 2008

krystyna@trzoparchitekci.pl

Magdalena Krupczak architekt wnętrz

Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie w 2007

magda@trzoparchitekci.pl